Grzejniki KERMI

Marka KERMI rozpoczęła swoja działalność w 1960 roku. W swoim szerokim asortymencie produkowanych wyrobów posiadają takie produkty jak: kabiny prysznicowe, ogrzewanie podłogowe, brodziki oraz przede wszystkim grzejniki. Grzejniki dostępne są w różnego rodzaju kształtach oraz kolorach. Przedsiębiorstwo KERMI dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu w branży grzewczej doskonale wie, że w dzisiejszych czasach grzejniki oprócz podstawowej swojej funkcji, czyli ogrzewaniu pomieszczeń pełnią wiele innych funkcji. Przede wszystkim coraz większe znaczenie ma zarówno kolor jak i kształt grzejnika. Dobrze dobrany grzejnik do wnętrza idealnie wkomponuję się w wystrój całego pomieszczenia podnosząc jego atrakcyjność.

Grzejniki Kermi – dostępne w hurtowni hydraulicznej Proterm!

Przedsiębiorstwo KERMI oferuje wiele rodzajów grzejników, z których z pewnością każdy znajdzie odpowiedni dla siebie. Wśród oferowanych grzejników KERMI wyróżnić można miedzy innymi grzejniki łazienkowe, dekoracyjne oraz modernizacyjne. Grzejniki łazienkowe oraz dekoracyjne pozwalają na zwiększenie atrakcyjności wyposażenia łazienki. Dzięki nim możliwe jest zastąpienie starszych, monotonnych grzejników na takie, które poprawią wystój danego pomieszczenia. Grzejniki są odporne na czynniki zewnętrzne, dzięki czemu ich żywotność jest bardzo duża. Staranność wykonania oraz wykorzystanie najlepszych materiałów przy produkcji grzejników KERMI daje gwarancje niezawodności i trwałości przez cały okres użytkowania.

nowoczesne grzejniki Kermi

Popularne modele grzejników Kermi

Spośród rodzajów grzejników KERMI warto wyróżnić model SIGNO. Łączy on reprezentacyjny wygląd z wysokim komfortem cieplnym i dzięki swoim kwadratowym powierzchniom grzewczym stanowi przyciągający wzrok akcent w każdym pomieszczeniu. SIGNO dostępny jest także w wersji dwukolorowej. Kontrast kolorystyczny pomiędzy powierzchniami grzewczymi a rurą zbiorczą sprawia wrażenie, jakby moduły unosiły się w powietrzu i nie były przymocowane do ściany. Ten rodzaj grzejnika dostępny jest również z dodatkowym zasilaniem elektrycznym lub jako grzejnik zasilany wyłącznie elektrycznie. Warto również zaznaczyć, że grzejniki te mimo zastosowania w nich innowacyjnych rozwiązań nie tracą na podstawowej funkcji, czyli ogrzewaniu pomieszczeń. Warte wyróżnienia są także grzejniki modernizacyjne, które idealnie pasują, nawet do starszych przyłączy. Dzięki temu przy montażu ich, nie trzeba stosować szeroko pojętych prac murarskich czy malarskich. Montaż ich jest szybki i bezproblemowy. Te grzejniki modernizacyjne Kermi z powodzeniem zastępują stare żeliwne modele. Wykonane zostały one z komponentów, które idealnie z sobą współpracują i zapewniają długie użytkowanie.

Wszystkie rodzaje grzejników marki Kermi są gwarancją bezproblemowej pracy przez wiele lat. Właściwy wybór grzejnika do danego pomieszczenia zapewnia prawidłowy komfort cieplny dla wszystkich mieszkańców. Marka Kermi daje możliwość wyboru odpowiedniego, dopasowanego do danego wnętrza grzejnika, który znacznie poprawi atrakcyjność takiego pomieszczenia. Tak duży szereg różnorodności oferowanych grzejników przez markę Kermi powoduje, że jest to jedna z najlepszych firm grzewczych na świecie.

One thought on “Grzejniki KERMI

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 + 15 =